Вітаємо Вас на нашому форумі: Гість Переклад нашого веб-сайту російською мовою Переклад нашого веб-сайту англійською мовою
Вас вітає садочок Умка в Гатном
Головна Методична робота Корисні поради Ігрова діяльність Для Вас батьки! Фотоальбом Свята та розваги Форум Наші контакти
Форма входу
Наше опитування
Хто завітав на наш сайт
Всього відповідей: 971
Статистика
Rambler's Top100 МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Запрошуємо до обговорення.

Головна· Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 3 з 3«123
Модератор форуму: Mishel 
Форум » Садочок УМКА » Загальні питання » Обговорення Базової програми «Я у Світі»
Обговорення Базової програми «Я у Світі»
MishelДата: П`ятниця, 27.08.2010, 11:11 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Администраторы
Репутація: 10
Статус: Offline
Запрошуємо педагогів та батьків до обговорення питання впровадження програми «Я у Світі».

Сьогодні ми стоїмо на порозі вивчення й активного впровадження Базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі», що є для кожного дошкільного навчального закладу і кожного педегога зокрема, державним документом. Останнім часом різні форми методичної роботи активно насичуються змістом щодо виокремлення пріоритетів процесу розвитку дошкільної освіти, актуалізації напрямів її модернізації, центрування завдань на проблемах особистості дитини. Проте окремі публікації, матеріали науково-практичних конференцій представляють педагогам нову програму як незвичну, відмінну від попередніх, оригінальну за концепцією, формою, структуруванням. Тому педагог, на нашу думку, гостро потребує таких різноманітних систематичних, організованих форм методичної роботи, які б допомогли йому без остраху, а з зацікавленістю, без примусу, а з готовністю, неупереджено і з надією взяти до рук незнайому програму та з часом зробити її своєю настільною книгою. Цьому можуть сприяти потужні управлінські та методичні напрями роботи, що між собою тісно пов’язані, нерідко об’єднані спільною метою.

carmakovaДата: Середа, 19.04.2017, 09:50 | Повідомлення # 31
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
http://umka2007.at.ua/forum/

Форум » Садочок УМКА » Загальні питання » Обговорення Базової програми «Я у Світі»
Сторінка 3 з 3«123
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Всі посилання, розташовані на даному ресурсі, були взяті з відкритих джерел інтернету. Всі права на матеріали, представлені в даному розділі, належать їх авторам, правовласникам і видавництвам. Ні адміністрація, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші особи не несуть відповідальності за використання матеріалів даного розділу!
Створити безкоштовний сайт на uCoz